Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowej Soli informuje, iż został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs na projekt edukacyjny promujący aktywne uczestnictwo rodziców w realizacji programu „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2012/2013. W dniu 7 października 2013r. komisja konkursowa dokonała oceny nadesłanych projektów. Przyznano następujące nagrody: I miejsce- Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Niedoradzu (nagroda o wartości 2000 zł); II miejsce- Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Przytocznej (nagroda o wartości 1500 zł) III miejsce- Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Świebodzinie (nagroda o wartości 1000 zł) Wyróżnienie- Zespół Szkół w Baczynie ( nagroda o wartości 500 zł) Fundatorem nagród jest Marszałek Województwa Lubuskiego. Wręczenie nagród oraz podsumowanie konkursu odbędzie się podczas uroczystej konferencji 4. listopada br. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.

Dodatkowe informacje

  • Opublikował Administrator
Ostatnio zmieniany wtorek, 29 październik 2013 10:45
czwartek, 12 wrzesień 2013 10:11

VIII edycja programu "Trzymaj Formę!"

Napisane przez
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowej Soli informuje, iż w roku szkolnym 2013/2014 rozpoczyna się realizacja VIII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Trzymaj Formę!", kierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych, podstawowych (klas V - VI) oraz ich rodziców. Tak, jak w poprzednich edycjach, celem programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży skzolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Hasło VIII edycji programu "Trzymaj Formę!" brzmi "Trzymaj formę! Bądź aktywny". Hasło ma na celu podkreślenie roli aktywności fizycznej, jako niezbędnego elementu zdrowego stylu życia.

Dodatkowe informacje

  • Opublikował Administrator
Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nowej Soli uprzejmie informuje, iż dnia 19 września 2013r. Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. organizuje szkolenie w ramach programu profilaktyki nadwagi i otyłości pt.„Trzymaj Formę!” dla powiatowych i szkolnych koordynatorów programu z powiatów: krośnieńskiego, nowosolskiego i wschowskiego, świebodzińskiego, zielonogórskiego, żagańskiego oraz żarskiego. Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze, ul. Chopina 15 A. Ze względów organizacyjnych proszę o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 16 września 2013 r. pod numerem telefonu (95) 722 60 57 wew. 117. W załączeniu program szkolenia.

Dodatkowe informacje

  • Opublikował Administrator
   
Kliknij, aby odłuchać tekst

Pliki ciasteczek (ang. cookies) są niezbędne do tego, aby jak najlepiej wykorzystać zasoby strony internetowej na której się znajdujesz. Nie będą one służyć w żadnym wypadku do zidentyfikowania Ciebie. Więcej informacji można znależć w polityce plików ciasteczek.

  Akceptuje ciasteczka tej strony.