• 22 wrzesień- Europejski Dzień bez Samochodu

  wtorek, 22, wrzesień 2020 08:45
 • Komunikat nr 29 z 2020 r.

  wtorek, 25, sierpień 2020 12:02
 • Komunikat nr 28 z 2020 r.

  wtorek, 25, sierpień 2020 11:21
 • Komunikat nr 27 z 2020 r.

  wtorek, 25, sierpień 2020 11:20
 • Bezpieczny powrót do szkół- 10 zasad dla ucznia

  piątek, 21, sierpień 2020 09:53
   

Aktualności  

   

Komunikaty  

   
wtorek, 22 wrzesień 2020 08:45

22 wrzesień- Europejski Dzień bez Samochodu

Napisane przez

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
piątek, 21 sierpień 2020 09:53

Bezpieczny powrót do szkół- 10 zasad dla ucznia

Napisane przez

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
poniedziałek, 10 sierpień 2020 12:15

Przestrzegajmy podstawowych zasad!

Napisane przez

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje aktywne wakacje”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Czas trwania konkursu od 03.08 do 31.08.2020r. Zachęcamy do nadsyłania prac. Regulamin konkursu w załączniku.

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
czwartek, 06 sierpień 2020 11:10

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla szkół- wrzesień 2020

Napisane przez
W załączeniu wytyczne dla szkół związane z powrotem uczniów we wrześniu do placówek nauczania. Wytyczne zawierają ogólne i szczegółowe zalecenia związane m.in. z organizacją zajęć w szkole, wydawaniem posiłków, higieną, czyszczeniem, dezynfekcją pomieszczeń i powierzchni, postępowaniem w przypadku podejrzenia zakażenia u uczniów i pracowników szkoły.

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
środa, 29 lipiec 2020 14:24

Obowiązujące ograniczenia

Napisane przez

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
W przestrzeni publicznej funkcjonuje coraz więcej miejsc przeznaczonych do zabaw oraz codziennej rekreacji. Place zabaw stały się nieodzownym elementem nie tylko placówek oświatowych i opiekuńczych, ale także parków, skwerów, osiedli mieszkaniowych i ośrodków wypoczynkowych. Powstają również inne obiekty małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, takie jak siłownie plenerowe, skateparki, workout parki czy coraz popularniejsze w ostatnich latach parki linowe. Na bezpieczeństwo obiektów małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej wpływa wiele elementów. Należą do nich m.in. odpowiedni projekt, wyposażenie spełniające standardy bezpieczeństwa, przeprowadzenie rzetelnego odbioru obiektów przed ich oddaniem do użytkowania oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym i higieniczno-sanitarnym. Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jest szczególnie istotne w przypadku dzieci. Nie mają one pełnej świadomości konsekwencji swoich działań oraz tego, czym jest niebezpieczeństwo. W Polsce nie ma kompleksowych regulacji prawnych określających wymogi dotyczące budowy oraz utrzymania obiektów małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz obowiązki ich właścicieli i zarządców, a także jednego organu odpowiedzialnego za sprawowanie nadzoru nad bezpieczeństwem ich użytkowania.…

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 11:02
Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby (WZW) jest obchodzony co roku 28 lipca w celu zwiększenia świadomości na temat wirusowego zapalenia wątroby – zakaźnej choroby wątroby, której może towarzyszyć wiele problemów zdrowotnych, także poważnych, w tym nowotwór wątroby. Istnieje pięć głównych szczepów wirusa zapalenia wątroby – A, B, C, D i E. Do zakażenia wirusami WZW A, D i E dochodzi poprzez spożycie skażonej żywności lub wody lub przez bezpośredni kontakt z osobą zakaźną. Taka sytuacja dotyczy krajów z niskimi warunkami sanitarnymi. W krajach rozwiniętych, gdzie ryzyko przeniesienia zakażenia drogą pokarmową jest niskie, odnotowuje się zachorowania przede wszystkim w grupie MSM oraz wśród użytkowników narkotyków. Największy problem globalnie nadal jednak stanowią wirusowe zapalenia wątroby typu B i C, które łącznie na całym świecie są najczęstszą przyczyną zgonów (co roku umiera z tego powodu 1,3 miliona osób). Problem ten jest nadal aktualny pomimo pandemii COVID-19. W przypadku WZW B dostępna jest szczepionka,…

Dodatkowe informacje

 • Opublikował Administrator
Strona 1 z 20
   
Kliknij, aby odłuchać tekst

Pliki ciasteczek (ang. cookies) są niezbędne do tego, aby jak najlepiej wykorzystać zasoby strony internetowej na której się znajdujesz. Nie będą one służyć w żadnym wypadku do zidentyfikowania Ciebie. Więcej informacji można znależć w polityce plików ciasteczek.

  Akceptuje ciasteczka tej strony.