Created jtemplate joomla templates

W ramach nadzoru nad placówkami organizującymi wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży na terenie miasta Gorzowa Wlkp. oraz powiatu gorzowskiego pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Gorzowie Wlkp. przeprowadzili ogółem 7 kontroli. Objęto nadzorem 7 turnusów letniego wypoczynku, z których skorzystało 320 uczestników. W ramach sprawowanego nadzoru dokonano oceny warunków sanitarno – higienicznych. Stwierdzono, że: - zapewniono dostęp do bieżącej ciepłej i zimnej wody oraz środków higienicznych; - stan sanitarny pomieszczeń sanitarnych nie budził zastrzeżeń; - odnotowano 3 przypadki urazów, w tym 2 stłuczenia i zwichnięcia palca, 1 skaleczenie; - na terenie 7 skontrolowanych miejsc wypoczynku zapewniono apteczki pierwszej pomocy, a w 4 placówkach zapewniono opiekę medyczną ; - 4 placówki prowadziły dożywianie uczestników letniego wypoczynku, łącznie żywiono 212 uczestników. - we wszystkich 7 skontrolowanych miejscach wypoczynku nie stwierdzono zaniedbań sanitarno-higienicznych, nie nałożono mandatów, nie wydano decyzji. Pracownicy do spraw Higieny Dzieci i Młodzieży PSSE w Gorzowie Wlkp. współpracowali z organizatorami…
wtorek, 17 czerwiec 2014 10:26

Bądź bezpieczny podczas wakacji.

Napisane przez
Zanim oddamy się wakacyjnej beztrosce, zadbajmy o to, by powrócić bezpiecznie i zdrowo z wakacji, urlopów. W załączeniu ulotka.

Dodatkowe informacje

  • Opublikował Administrator
   
Kliknij, aby odłuchać tekst

Pliki ciasteczek (ang. cookies) są niezbędne do tego, aby jak najlepiej wykorzystać zasoby strony internetowej na której się znajdujesz. Nie będą one służyć w żadnym wypadku do zidentyfikowania Ciebie. Więcej informacji można znależć w polityce plików ciasteczek.

  Akceptuje ciasteczka tej strony.